Dołącz do naszego zespołu!

Stanowisko: Pracownik produkcji

Data dodania: 21 marca 2024

Oferta ważna do: 30 czerwca 2024

Lokalizacja: Przygoń, woj. łódzkie

OPIS

Jesteśmy polskim producentem dodatków do żywności i napojów. Specjalizujemy się w produkcji aromatów i ekstraktów roślinnych, wzbogacających zapach i smak produktów spożywczych. Oferujemy również premiksy funkcjonalne, które są wykorzystywane do fortyfikacji żywności. Produkujemy dla wszystkich sektorów przemysłu spożywczego, tworząc produkty zgodne z trendami rynkowymi.

Główne obowiązki:

·   produkcja towarów wg receptur

·   obsługa maszyn używanych w procesie produkcyjnym

·   przygotowywanie surowców i środków pomocniczych do produkcji

·   pakowanie, naważanie do opakowań jednostkowych oraz zbiorczych (paletowanie produktów)

·   prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

·   przestrzeganie zasad higieny i HACCP

Oczekiwania:

·   mile widziane wykształcenie zawodowe/techniczne

·   mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

·   odpowiedzialność za powierzone obowiązki oraz mienie

·   umiejętność pracy w zespole

·   zdolności manualne

·  dyspozycyjność (praca zmianowa 6-14, 14-22)

· mile widziana książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sandepidowska)

Benefity:

·  praca w przyjaznej atmosferze w zaangażowanym i profesjonalnym zespole

·  możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

·  premie uznaniowe

·  prywatna opieka medyczna w wersji premium

·  ubezpieczenie grupowe

·  świadczenia urlopowe

·  kartę sportową

·  13-ta pensja i pracowniczy program emerytalny (PPE) po przepracowaniu 12 miesięcy kalendarzowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w formacie pdf. w języku polskim z aktualną klauzulą RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aby umożliwić nam przetwarzanie CV w procesie aktualnej ale również przyszłej rekrutacji w tym dotyczącej innego stanowiska pracy, prosimy dopisać do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez VIMAX Małgorzata Rogiewicz z siedzibą w Przygoniu, ul. Wczasowa 2, 95-082 Dobroń do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym dot. innych stanowisk).

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VIMAX Małgorzata Rogiewicz, Przygoń, ul. Wczasowa 2, 95-082 Dobroń,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez 14 dni od skończonej rekrutacji lub w przypadku udzielonej zgody na przyszłe rekrutacje przez okres 2 lat

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Przesyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez VIMAX Małgorzata Rogiewicz danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na stanowisko wskazane w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, w tym w celu przysyłania przez ww. podmiot korespondencji związanej z procesem rekrutacyjnym na adres e-mail wskazany w formularzu oraz na otrzymywanie informacji związanych z procesem rekrutacyjnym drogą elektroniczną. Zgoda obejmuje również dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania itp. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię (imiona), nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe przekazane przez kandydata) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chce Pani/ Pan abyśmy przetwarzali dodatkowe dane prosimy nie umieszczać ich w swoich dokumentach.

Wyślij wiadomość

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że, administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VIMAX Małgorzata Rogiewicz, Przygoń, ul. Wczasowa 2, 95-082 Dobroń, z którym można kontaktować się pod adresem e-mail: rodo@vimax.pl we wszystkich sprawach dotyczących Pani/Pana danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w procesie rekrutacyjnym w celu weryfikacji aplikacji przesłanej za pomocą formularza rekrutacyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczoną na stronie Polityką Prywatności o przysługujących Pani/Panu prawach.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu