Specjalizujemy się w produkcji aromatów i ekstraktów roślinnych wzbogacających zapach i smak produktów spożywczych. W naszej ofercie znajdują się również premiksy funkcjonalne wykorzystywane do fortyfikacji żywności.  Jako pierwsza polska firma uzyskaliśmy certyfikat pozwalający na produkcję aromatów naturalnych i ekstraktów roślinnych BIO.

Wiedza, doświadczenie i gwarancja jakości

Nasza oferta to coś więcej niż lista gotowych produktów.
Partnerom biznesowym oferujemy autorskie receptury w oparciu o własne know-how. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało wdrożeniem zarówno klasycznych standardów jak i nowatorskich konceptów smakowych zgodnych z trendami. Poprzez optymalny dobór składników gwarantujemy wysoką jakość i powtarzalność oferowanych dodatków do żywności.

Female employee engaged in webcam conference with diverse colleagues

Udzielamy wsparcia

Oferujemy wsparcie technologiczne i legislacyjne. Współpracujemy z naszymi klientami nad projektami w oparciu o wzajemne zaufanie, zbudowane na wieloletnim doświadczeniu i wspólnych osiągnięciach. Naszym celem jest sukces rynkowy partnerów biznesowych oraz zadowolenie ze współpracy z naszą firmą.

Tradycja i doświadczenie

Jesteśmy polską firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku dodatków dla przemysłu spożywczego.

Nasza firma powstała w 1991 roku. Właścicielka firmy – Małgorzata Rogiewicz wraz z mężem rozpoczęła działalność od dystrybucji aromatów. W kolejnych latach w odpowiedzi na potrzeby polskich producentów branży spożywczej nasz zespół specjalistów rozpoczął prace nad autorskimi recepturami w oparciu o własne know-how.