Dołącz do naszego zespołu!

Stanowisko: Specjalista ds. Jakości i Rozwoju

Data dodania: 7 marca 2024

Oferta ważna do: 1 czerwiec 2024

Lokalizacja: Przygoń, woj. łódzkie

Jesteśmy polskim producentem dodatków do żywności i napojów. Specjalizujemy się w produkcji aromatów i ekstraktów roślinnych, wzbogacających zapach i smak produktów spożywczych. Oferujemy również premiksy funkcjonalne, które są wykorzystywane do fortyfikacji żywności. Produkujemy dla wszystkich sektorów przemysłu spożywczego, tworząc produkty zgodne z trendami rynkowymi.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. Jakości i Rozwoju.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie badań i analiz jakościowych surowców i wyrobów gotowych

Tworzenie świadectw jakości i zwalnianie partii produktów do obrotu

Rozwój nowych metod badań produktów, uczestniczenie w ich walidacji

Obsługa i kontrola urządzeń analitycznych

Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości

Przeprowadzanie badań, ocen i opisów sensorycznych

Współpraca przy zgłoszeniach reklamacyjnych

Prowadzenie kontroli higienicznej zakładu produkcyjnego

Współpraca w zakresie wysyłania próbek dla klientów

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe – chemiczne, biotechnologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne (min na poziomie lic/inż.) – absolwenci mile widziani

-Sprawne posługiwanie się programami pakietu MS Office (głównie program Excel)

-Znajomość podstawowych przepisów prawa żywnościowego

-Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

-Dokładność, rzetelność, kreatywność

-Zdolność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków na podstawie dostępnych danych

-Dobra organizacja pracy

-Brak silnych reakcji alergicznych na zapachy

-Gotowość do pracy w systemie zmianowym 6:00-14:00 i 14:00-22:00

-Znajomość zasad systemów zapewnienia jakości (HACCP, ISO 22000, itp.)

Dodatkowe atuty:

-Doświadczenie w laboratorium w branży spożywczej / farmaceutycznej

-Dobra znajomość języka angielskiego

-Znajomość technik i metod badań sensorycznych

-Czułe zmysły smaku i węchu

-Umiejętności analityczne

Benefity:

  • atrakcyjna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • dofinansowanie kursów językowych, szkoleń, studiów
  • premie uznaniowe
  • prywatna opieka medyczna Luxmed
  • ubezpieczenie grupowe
  • świadczenia urlopowe
  • karty sportowe
  • 13-ta pensja i pracowniczy program emerytalny (PPE) po przepracowaniu 12 miesięcy kalendarzowych
  • dobra kawa, wyjazdy integracyjne i pikniki rodzinne 😊

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w formacie pdf. w języku polskim z aktualną klauzulą RODO na adres: rekrutacja@vimax.pl. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych jest VIMAX Małgorzata Rogiewicz, z siedzibą w Przygoniu, ul. Wczasowa 2, 95-082 Dobroń, z którym można kontaktować się pod adresem e-mail: rodo@vimax.pl  we wszystkich sprawach dotyczących Pani/Pana danych osobowych.

Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Inne dane podane w tym celu lub w celu udziału w przyszłych rekrutacjach, będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) lub art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Informujemy o przysługującym prawie do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem ich wcześniejszego przetwarzania.

Informujemy również o przysługującym prawie dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także o prawie wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, kancelaria@uodo.gov.pl.

Podanie danych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Dane osobowe będą przetwarzane przez 3 miesiące od ukończenia rekrutacji (zawarcia umowy docelowej) lub w przypadku odpowiedniej zgody, do momentu jej wycofania, nie dłużej niż przez 3 lata.

Odbiorcami danych osobowych będą: hostingodawca poczty elektronicznej i hostingodawca serwera.

W przypadku wyrażania woli przetwarzania danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zawarcie w życiorysie lub wiadomości przewodniej niniejszego lub równoważnego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej oraz przyszłych rekrutacji.

Wyślij wiadomość

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że, administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VIMAX Małgorzata Rogiewicz, Przygoń, ul. Wczasowa 2, 95-082 Dobroń, z którym można kontaktować się pod adresem e-mail: rodo@vimax.pl we wszystkich sprawach dotyczących Pani/Pana danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w procesie rekrutacyjnym w celu weryfikacji aplikacji przesłanej za pomocą formularza rekrutacyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczoną na stronie Polityką Prywatności o przysługujących Pani/Panu prawach.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu