Dołącz do naszego zespołu!

Stanowisko: Pracownik produkcji

Data dodania: 25 października 2021

Oferta ważna do: 30 listopada 2021

Lokalizacja: Przygoń, woj. łódzkie

Główne obowiązki:

  • produkcja towarów wg receptur
  • obsługa maszyn używanych w procesie produkcyjnym
  • przygotowywanie surowców i środków pomocniczych do produkcji
  • pakowanie i naważanie do opakowań jednostkowych oraz zbiorczych (paletowanie produktów)
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • przestrzeganie zasad higieny i HACCP

Oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe/techniczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki oraz mienie
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność (praca zmianowa 6-14, 14-22)
  • mile widziana książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sandepidowska)

Oferujemy:

  • premie uznaniowe
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • prywatna opieka medyczna w wersji premium
  • dostęp do platformy treningowej online
  • ubezpieczenie grupowe
  • świadczenia urlopowe
  • 13-ta pensja i pracowniczy program emerytalny (PPE) po przepracowaniu 12 miesięcy kalendarzowych

Wyślij wiadomość

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że, administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VIMAX Małgorzata Rogiewicz, Przygoń, ul. Wczasowa 2, 95-082 Dobroń, z którym można kontaktować się pod adresem e-mail: rodo@vimax.pl we wszystkich sprawach dotyczących Pani/Pana danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w procesie rekrutacyjnym w celu weryfikacji aplikacji przesłanej za pomocą formularza rekrutacyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczoną na stronie Polityką Prywatności o przysługujących Pani/Panu prawach.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Przejdź do kontaktu